شركت تابلوسازي اريانا ساين شركت تابلوسازي اريانا ساين .

شركت تابلوسازي اريانا ساين

تابلوسازي در سال 98

تابلوسازي

تابلوسازي :

رقابت تنگاتنگ باعث شده است صاحبين مشاغل براي بيشتر و بهتر ديده شدن دست به تبليغات گسترده اي نسبت به گذشته بزنند . راه هاي تبليغاتي زيادي براي معرفي برند يا نوع كسب وكاز و نحوه خدمات دهي وجود دارد ، اما اينكه كدام راه تبليغاتي را برگزينيم همه به شناسايي رفتار بازار و به خصوص مشتريان بستگي دارد . به طور كل براي فروش بيشتر و خدمات دهي برتر مشتري حرف اول و آخر است و همه صاحبين مشاغل سعي بر اين دارند كه مشتريان قديمي را حفظ كرده و بتوانند مشتريان جديدتري بيابند . با وجود تورم ، براي اينكه بتوانيد مشتريان قديمي خودتان را از دست ندهيد و مشتريان جديدي كسب كنيد نياز به رصد دائم رفتار بازار و مشتريان داريد تا بتوانيد از روش هاي تبليغاتي موثرتري بهره ببريد . روش هاي تبليغاتي زيادي براي معرفي برند و محصولات وجود دارد كه يكي از اين روش ها ساخت تابلو تبليغاتي است .

شركت تابلوسازي اريانا ساين ارائه دهنده برترين خدمات به شما عزيزان ميباشد

 تابلوسازي به شيوه هاي مختلفي صورت مي گيرد و تابلوها  به صورت تابلو سر در مغازه و يا تابلو فروشگاه به عنوان تابلو سر درب در بالاي مغازه يا فروشگاه نصب مي شود و همچون شناسنامه اي به كسب و كار شما هويت مي بخشد . داشتن تابلو تبليغاتي به قدري حائز اهميت است كه هر مغازه يا فروشگاه بدون تابلو همانند خانه بدون پلاك و مشخصات مي ماند و اين تابلو است كه به رهگذران مي گويد شما در داخل مغازه خود چه كالاهايي را مي فروشيد يا چه خدماتي ارائه مي دهيد ، حال مي خواهيم  به بررسي انواع تابلوهاي تبليغاتي بپردازيم :

1) تابلو چلنيوم :

اين تابلو به عنوان تبليغات مدرن در سر در مغازه به نمايش در مي آيد و زيبايي خارق العاده و خيره كننده اي دارد و محال است رهگذارن به آن توجهي نداشته باشند . در حال حاضر تابلو چلنيوم يكي از پركاربردترين تابلوهاي تبليغاتي در صنعت تابلوسازي مي باشد كه بر اساس حروف برجسته ساخته مي شود و نوردهي زيبا و فوق العاده اي از خود ساطع مي نمايد و نحوه اصابت نور تابلو چلنيوم با چشم به دليل ايجاد برش هاي بر روي پلكسي هنگام ساخت اين تابلو سبب شده است كه تابلو چلنيوم با نام هاي متفاوتي همچون تابلو چلنيوم ساده ، تابلو چلنيوم دوبل ، تابلو چلنيوم طلايي ، تابلو چلنيوم الماسي ، تابلو چلنيوم ستاره اي و تابلو چلنيوم كريستالي نامگذاري شود كه قيمت تابلو چلنيوم براساس نوع و نحوه نورپردازي متغير است .

2) تابلو استيل :

تابلو استيل نيز يكي از زيباترين و براق ترين تابلوهاي تبليغاتي است كه بر اساس حروف استيل و توسط ورق پلكسي گلاس ساخته مي شود . استيل به دليل داشتن مقاومت بالا مورد توجه عموم است اما استيل نمي تواند نور را از خود عبور دهد و هنگام تابلو سازي به روش استيل براي نوردهي حروف برجسته از قسمت پشت حروف به آن نور مي تابانند كه پس از نصب حروف بر روي ورق پلكسي گلاس نور به صورت سايه و از زير حروف برجسته به چشم برخورد مي نمايد .  تابلو استيل هم با به صورت تركيبي و با استفاده از ورق هاي متفاوتي ساخته مي شود براي همين هم با نام هايي همچون تابلو استيل طلايي يا نقره اي براق ، تابلو استيل طلايي يا نقره اي خش دار ، تابلو استيل با حروف برجسته دودي ، تابلو استيل با حروف برجسته مسي ، تابلو استيل نوراندريك ، تابلو استيل با پلكسي مات ، تابلو پلاستيل كه تركيبي از استيل و پلاستيك است  را مي توان نام برد .

3) تابلو نئون پلاستيك يا لبه پلاستيك :

اين تابلو هاي تبليغاتي نيز بر مبناي حروف برجسته طرح ريزي مي شود با اين تفاوت  كه براي ساخت حروف برجسته از لبه چلينوم استفاده نمي شود بلكه حروف توسط پلاستيك ساخته مي شود و مي توان از هر متريالي براي زيرسازي حروف استفاده كرد . اين تابلو براي مكاني مناسب است كه نوردهي حروف برايتان زياد حائز اهميت نباشد . قيمت تابلو نئون پلاستيك نسبت به قيمت تابلو چلنيوم مقرون به صرفه تر است  .

4) تابلو فلزي :

فلز نمي تواند نور را از خود عبور دهد بنابراين از تابلو فلزي زماني استفاده مي شود كه نوردهي حائز اهميت نباشد البته براي نصب تابلو فلزي بر روي سطح از پايه هايي استفاده مي شود كه اين پايه ها به سطح پيچ مي شوند و براي قرار دادن لامپ هاي ال اي دي بر روي پايه ، ها فاصله اي در نظر گرفته مي شود كه مي توانيد در آن قسمت لامپ هايي تعبيه نموده و براي تابلو نور فراهم كنيد اما اگر قصد بهره بردن از نور را نداريد مي توانيد از حروف فيزي نر و ماده استفاده نماييد تا حروف به طور كامل بر روي سطح قرار بگيرد .

5) تابلوهاي رينگي :

در تابلوسازي به راحتي مي توان از حروف تركيبي استفاده نمود كه تابلوهاي رينگي نمونه اي از تركيب حروف پلاستيك و فلز هستند . در ساخت اين تابلوي تبليغاتي از حروف فلز استفاده  مي شود اما يك لايه پلاستيك نيز در زير حروف به كار برده مي شود كه با ايجاد اين لايه يك فضا براي عبور نور فراهم مي شود علاوه بر آن مي توانيد از زير حروف هم نوردهي داشته باشيد و يا از حالت نرو مادگي بهره ببريد تا فاصله زير حروف هم پوشش داده شده و نور از قسمت زيرين حروف هم تابيده شود .

6) تابلوهاي ال اي دي يا تابلو روان :

اين تابلو هاي تبليغاتي مدرن نمايشگرهاي ديجيتالي هستند كه قطعات تشكيل دهنده آنها ماژول ها ، برد كنترل ، منبع تغذيه و قاب مي باشد كه تابلو ال اي دي به دو صورت تابلو ال اي دي روان و تابلو ال اي دي ثابت به صورت تك رنگ ، سه رنگ ، هفت رنگ و فول كالر قابل پياده سازي است .

7) تابلو نئون شيشه اي :

اين تابلوهاي تبليغاتي نيز از ديرباز تا كنون بسيار پركاربرد بوده و اكثرا بر پشت شيشه ها و درب مغازه ها يا فروشگاه ها نصب مي شود براي ساخت اين مدل تابلو نئون ، از شيشه اي بي رنگ و شفاف استفاده مي شود . در اين روش حروف با حرارت به شكل هاي مدنظر خم و چم مي شود و سپس با استفاده از گاز نئون پر مي گردد . با استفاده از اتصال الكترود به دو سر تابلو نئون و دادن ولتاژ مناسب به  دو سر آن ، گاز نئون موجود در داخل شيشه نور توليد مي كند .

8) تابلو فلكسي :

تابلو فلكس يا تابلو فلكسي فيس به چند شكل مكعبي ، ريلي ، سپري و اسكلت فلزي قابل اجراست . اين تابلو ها صفحه هاي انعطاف پذير دارند و داراي روكش ابريشمي با پوشش كوتينگ هستند و همين امر سبب مقاوم بودن آن در برابر شرايط محيطي مي باشد . قيمت تابلو فلكسي بسيار مقرون به صرفه است و براي روشنايي آن از لامپ هاي فلورسنت و يا مهتابي استفاده مي شود . 

تابلو فلكسي به دو روش قابل پياده سازي است كه عبارتند از :

1- تابلو فلكسي بدون نور : اين تابلو از نظر چاپ ، جنس و رنگ داراي كيفيت بالايي است و بر روي شاسي آهني و قاب ورق گالوانيزه سوار مي شود و براي نوردهي تابلو در بالاي آن  محل هايي جهت نصب پرژكتور وجود دارد كه مي توان از اين طريق نور تابلو را تامين كرد

2- تابلو فلكس با نوردهي از قسمت پشت تابلو : دراين روش از ساخت تابلو تبليغاتي از پوشش فلكس استفاده مي شود اما قاب آن داراي عمق بيشتري است كه مي توان لامپ هاي مهتابي يا ال اي دي را در آن قسمت تعبيه نمود .

9) تابلو لايت باكس :

اين تابلوها كه به عنوان تابلوهاي فضاي بسته نيز ياد مي شوند ، جعبه هاي نوراني هستند كه معمولا از جنس پلاستيك ، چوب يا آلومينيوم مي باشد و عكس و پوستري كه به عنوان تبليغات در داخل اين جعبه گنجانده مي شود براحتي قابل تغيير است و براي نورپردازي آن معمولا از پشت تابلو استفاده مي شود . گاهي مي توان با حذف قاب و استفاده از روكش آلومينيوم و شيشه به جاي طلق يك تابلوي بك لايت بسيار زيبا و خاص توليد نمود .

10)  بنر :

بنر يك تابلوي تبليغاتي بسيار ساده و فارغ از دغدغه هاي نورپردازي و حروف برجسته است كه به طور كلي شامل سه بخش اسكلت فلزي ، بنر و پرژكتورمي باشد . امروزه چاپ بنر توسط دستگاه ها در طرح ها ،  رنگ ها ، اشكال و كيفيت هاي متفاوتي انجام مي شود .

11) تابلوهاي كوچك و راهنماي حكي :

اين تابلوها نيز هم در فضاهاي بسته و هم در فضاي شهري كاربرد دارد و براي راهنمايي عموم مردم استفاده مي شود . اين تابلوها بر روي ديوار نصب مي شوند و مخاطبان را راهنمايي مي كنند . اين تابلوها حاوي يك شيشه و يك زمينه و قاب از جنس پلكسي گلاس است كه براي قرار دهي متون در آن استفاده مي شود . به اين تابلوها از چهار وجه هم نورتابيده مي شود و زيبايي خارق العاده اي را به آن مي بخشد .

12) تلويزيون شهري :

يك نوع نمايشگر ديجيتالي مدرن است كه قابل پياده سازي در ابعاد بزرگ و دلخواه مي باشد و به دو صورت آفلاين و آنلاين اجرا مي شود و توانايي پخش فيلم متون ، عكس و كليپ هاي كوتاه مدت تبليغاتي را دارد . شما مي توانيد با اجاره تلويزيون شهري يا خريد تلويزيون شهري كليپ هايي در خصوص نوع كالا يا خدماتي كه ارائه مي دهيد بسازيد و با كسب مجوزهاي لازم در مناطق پرپازديد به معرض نمايش درآوريد .

13) استند تبليغاتي :

اين روش تبليغاتي با روش هاي ديگر تابلوسازي كاملا متمايز مي باشد و به عنوان تابلو مغازه يا فروشگاه تلقي نشده بلكه به عنوان تبليغ در نقطه خريد تلقي مي شود شما مي توانيد با طراحي استندهاي تبليغاتي بسيار زيبا نمونه هايي از محصولات موجود در داخل مغازه يا فروشگاه خود را در مقابل درب مغازه يا فروشگاه به معرض نمايش در آوريد . هر نوع تبليغات چاپي با متريال هاي متعدد بر روي پايه هاي مخصوص به شكلي شفاف بر روي استند تبليغاتي قابل نمايش است . استفاده از اين روش تبليغاتي بسيار مقرون به صرفه است و تاثير بسزايي در افزايش فروش دارد و در انواع متعدد از جمله زميني ، ايستاده و چرخشي قابل پياده سازي است .

14) تابلو تبليغاتي ديجيتال :

اين تابلوهاي تبليغاتي با استفاده از سيستم هاي چند رسانه اي الكترونيك راه اندازي مي گردد .  اين سيستم ها به شبكه و سيستم هاي مديريت محتوا دسترسي داشته و بروزرساني آنها از راه دور هم قابل انجام مي باشد و محتوا و يا پيام تبليغاتي از طريق سرور مركزي هدايت مي شوند ، صفحات نمايشي ديجيتال كه به عنوان تابلو فروشگاه و يا تبليغات در محيط ها و فضاهاي داخلي صورت مي گيرد از جنس LCD و يا پلاسماست اما جنس صفحات نمايشي كه براي محيط هاي بيروني مورد استفاد قرار مي گيرد از نوع LED مي باشد .

15) تابلو ترموود :

تابلوسازي به شيوه ترمووود يك سبك كلاسيك و مدرنيته مي باشد كه طرفداران خاص خود را دارد تابلو ترموود با بهره گيري از حروف برجسته ساخته مي شود و چوب ترموود به علت گذراندن مراحل تيمار و فرآوري در مقابل شرايط جوي و آب و هوايي بسيار مقاوم مي باشد .

16) تابلو كامپوزيت :

تابلو كامپوزيت اين روزها مورد توجه بيشتري قرار گرفته است . استفاده از ورق كامپوزيت به عنوان زمينه ساز براي تمام حروف برجسته بسيار مرسوم شده است و علاوه بر آن افراد نماي كامپوزيت تابلوي تبليغاتي مغازه خود را با ديواره هاي بيروني و ساير قسمت هاي دكوراسيون بيروني فروشگاه و مغازه مزين مي نمايند و براق بودن ورق كامپوزيت و عدم غبارگيري و آلودگي آن از ويژگي هاي بارز اين متريال براي ساخت انواع تابلو حروف برجسته با زيرساز ورق كامپوزيت مي باشد .


برچسب: تابلوسازي در سال 98-تابلوسازي-تابلوسازي تهران،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۵۶ توسط:رمضاني فر موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :